AudorMedya Nedir?
AduroMedya, Sosyal Medya hesaplarınız için gerekli olan hizmetleri sağlayan bir SMM Paneldir. Takipçi, Yorum, Beğeni, İzlenme gibi hizmetleri sunmakta; sosyal medyadaki popülerliğinizi artırmaktadır. Hem Organik Hem de veritabanı servisleri ile taleplerinize hızlı bir şekilde cevap vermektedir. Kaliteli ve Uygun Fiyatlı hizmetlerinden HEMEN yararlanmaya başlayabilir; ÜCRETSİZ kayıt olabilirsiniz.
Hesabım Risk Altında Mı?
Panelimiz üzerinden verilen siparişlerin sosyal medya hesaplarına olan etkisini an ve an kayıt ediyor ve gözlemliyoruz. Panelimiz hizmete açıldığı tarihten itibaren, kullanıcılarımız tarafından kötüye kullanım olmadığı sürece hesaplarda herhangi bir risk gözlemlemedik. Fakat oluşacak herhangi bir problemden dolayı panelimizin hiçbir sorumluluğu almadığını bilmenizi isteriz.
Hesabıma Etkisi Nedir?
Panelimiz üzerinden vereceğiniz siparişlerde kontrollü ve düzenli bir şekilde ilerleme izlerseniz etkisini göreceğinizden emin olabilirsiniz. Birkaç örnek ile açıklamamız gerekirse; Instagram üzerinden paylaştığınız gönderiler “Keşfet” bölümüne çıkar. Bu, sizin gönderinizin daha fazla Instagram kullanıcısına ulaşmasını sağlar. Bir diğer örnek ise, YouTube üzerinden paylaştığınız videolarda “Önerilenler” bölümünde sürekli görünme olasılığınız artar. Bu, sizin video paylaşımınızın daha fazla YouTube kullanıcısı tarafından görülmesine yardımcı olur.
Destek Talebi Nasıl Oluşturulur?
Masaüstü bir bilgisayar ile giriş yapıyorsanız, sol menüde bulunan “Destek Merkezi” simgesine tıklayın; eğer mobil ile giriş yapıyorsanız, sağ üst tarafta bulunan menü butonuna tıkladıktan sonra “Destek Merkezi” yazan butona tekrar tıklayın. Açılan sayfada destek talebi oluşturmak istediğiniz konu seçimini yapın. Daha sonra gerekli alanları doldurarak “Destek Talebi Oluştur” butonuna tıklayın.
Nasıl Bakiye Yüklerim?
Panelimiz üzerinden kayıt işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirdikten sonra masaüstü bir bilgisayar ile giriş yapıyorsanız sol menüde bulunan “Bakiye Ekle” simgesine tıklayın; eğer mobil ile giriş yapıyorsanız sağ üst tarafta bulunan menü butonuna tıkladıktan sonra “Bakiye Ekle” yazan butona tekrar tıklayın. Bu sayfadan PayTR ile 7/24 olarak komisyonsuz ödeme yapabilirsiniz. Kart bilgileriniz hiçbir şekilde panelimiz alt yapısında bulunmamaktadır. PayTR ile yaptığınız ödemeler 3D secure sistemi ile korunmaktadır.
Nasıl Sipariş Verebilirim?
Masaüstü bir bilgisayar ile giriş yapıyorsanız sol menüde bulunan “Yeni Sipariş” simgesine tıklayın; eğer mobil ile giriş yapıyorsanız sağ üst kısımda bulunan menü butonuna tıkladıktan sonra “Yeni Sipariş” yazan butona tekrar tıklayın. Açılan sayfada “Kategoriler” kısmında panelimize ait tüm servisler yer almaktadır. Bu menüden sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçin. Daha sonra “Servis” menüsünden hangi servisten sipariş vermek istiyorsanız o servisi seçin. Seçtiğiniz serviste yazan fiyat 1.000 adet fiyatıdır. “Servis Açıklaması” kısmını detaylı olarak okuduğunuza emin olduktan sonra “Link” yazan yere açıklamada belirtilen link türünü yazın. Daha sonra miktar bölümüne o servisten verebileceğiniz maksimum veya minimum değerler arasında bir miktar yazın. Bu işlemleri yaptıktan sonra “Sipariş Ver” butonuna tıklayın. Siparişiniz açıklama kısmında belirtilen süre içerisinde tamamlanacaktır.